Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 899 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Stanislav Sedliak
stanislavsedliak@haloreality.sk
0904 881 103

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÉ - Predaj chalupa Trnavá Hora, Žiar nad Hronom

Typ
Predaj
Mesto
Trnavá Hora
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.05.2017
Aktualizované
06.10.2017
Stanislav Sedliak HALO Reality
Kontaktovať makléra 0904 881 103

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu víkendového domčeka, chalupy v tichej lokalite obce Trnavá Hora v jej hornej časti. Tento víkendový domček vznikol z pôvodného objektu letnej kuchyne prístavbou a nadstavbou. Rekonštruovaný dom má prízemie s chodbou, kuchyňou, WC a kúpeľňou. Na poschodí sa nachádzajú 2 podkrovné izby a balkón. Má tiež novú elektrickú prípojku, vodovodnú prípojku a novú žumpu. Na pozemku s rozlohou cca 600 m2 sa ešte nachádza starý gazdovský dom a humno. Starý dom má 4 miestnosti. Jedna miestnosť je čiastočne rekonštruovaná a čiastočnou rekonštrukciou prešla aj strecha. Za domami sa nachádza humno a záhrada. Veľkou výhodou obce, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza, okrem krásnej okolitej prírody a možnosťou hubárčenia je aj jej malá vzdialenosť od dvoch okresných miest a to Žiar nad Hronom 13. Km a od mesta Zvolen 15 Km. Čo zaručuje možnosť z danej lokality sa rýchlo a bez problémov napojiť na diaľnicu vedúcu na smer Bratislava, alebo Banská Bystrica.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 881 103 alebo na stanislavsedliak@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-37277

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonalujeme / zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2500 aktuálnych ponúk.