Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Beáta Belková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj novostavby rodinného domu Trnavá Hora

Typ
Predaj
Mesto
Trnavá Hora
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
132 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
28.12.2021
Aktualizované
25.01.2022
Cena 171 000,00 €
RNDr. Beáta Belková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj čerstvo skolaudovaný rodinný dom, v obci Trnavá Hora. Dom je postavený z tvárnic Porfix, okná rámy hliníkoplast + trojsklo, zabudované elektrické hliníkové rolety, termostaty pre podlahové kúrenie, WC nainštalovaná sanita Geberit, omietky, fasáda so zateplením, žumpa 12 m3. Interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Strešná krytina – plechová škridla. Podkrovie zateplené. Podlahová plocha 132 m2, pozemok celkovo 405 m2. Slnečný, na západ a východ oknami orientovaný dom, pozostáva na prízemí z dvoch izieb, veľkej polyfunkčnej obývacej izby spojenej s jedálenským kútom a kuchyňou, samostatného WC, kúpeľne s WC, chodby, technickej miestnosti a schodiska. Podkrovie -jedna miestnosť 37 m2 spojené s prízemím dreveným schodiskom. Dva vchody z prednej časti domu, tri výstupy na záhradu za domom. Pred domom sú tri parkovacie miesta a terasa – zámková dlažba, terasa aj za domom
Kúrenie: predpríprava pre podlahové kúrenie + možnosť krbu/pece (jestvujúci komín).. Inžinierske siete: vodovodná a el. prípojka v dome, plyn na pozemku, vlastná žumpa. K domu je dostupná kompletná projektová dokumentácia, revízne správy a energetický certifikát B. Pozemok z troch strán oplotený. Prístup k domu priamo z asfaltovej komunikácie.
Dom je polohou situovaný na križovatke hlavnej cesty (Bývalá hlavná cesta Zvolen- Žiar nad Hronom), oproti vlakovej zastávky Jalná. V obci Trnavá Hora je materská škola, základná škola 1-9, tri potravinové resp. zmiešané obchody, tri pohostinstvá, pizzéria, kaderníctvo, pošta, autobusová zástavka...........................
Odporúčame vidieť.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk