Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Tehlový rodinný dom 3+1, pozemok 517 m2, čiastočná rekonštrukcia, Trenčín / Kubrá

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Kubrá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
95 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.11.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 179 990,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci jednopodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Trenčína - v Kubrej. Čiastočne podpivničený dom so zastavanou plochou 125 m2 je situovaný na pozemku s výmerou 517 m2. Tehlový dom je po čiastočnej rekonštrukcii prízemia + plastové vchodové dvere, strešná krytina, fasáda. Dispozičné riešenie prízemia: vstupná chodba, 3x izba, jedáleň s prechodom do kuchyne, kúpeľňa, špajza, samostatné WC, vstup do pivnice. V pivnici sú viaceré skladové priestory a kotolňa. Vykurovanie domu: plynovým kotlom a sústavou radiátorov. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na rovinatom pozemku pri dome je postavená samostatne stojaca stavba v pôvodnom stave - garáž s letnou kuchynkou. Cena 179 990 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. K dispozícii - po dohode.