Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom "Villa Maria" s pozemkom 716 m2, Bratislavská ul., Trenčín / Zámostie

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.01.2023
Aktualizované
28.01.2023
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom "Villa Maria" na Bratislavskej ulici v Trenčíne, na Zámostí. Murovaný dom v pôvodnom stave je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 716 m2. Zastavaná plocha samostatne stojaceho a kompletne podpivničeného domu je 120 m2. Dispozičné riešenie: 3x izba, kuchyňa, komora, chodba, zimná záhrada. Strešná krytina: plechová. Všetky inžinierske siete. Podlahy v dome: pôvodné drevené parkety v izbách, inde dlažba/betón. V zmysle vydanej územnoplánovacej informácie môže byť súčasný rodinný dom s čistou funkciou bývania nahradený novým objektom, rovnako s výhradnou obytnou funkciou. Pozemok pri dome je rovinatý, pri dome je veľká záhrada s ovocnými stromami. V okolí kompletná občianska vybavenosť, veľmi dobré napojenie na diaľnicu + vynikajúca dostupnosť pešou chôdzou do centra mesta. K dispozícii: ihneď. Cena 295 000 €. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk