Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový rodinný dom, Trenčín - Záblatie

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
135 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.03.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 220 000,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  rodinný dom -  bungalov v Trenčíne v časti Záblatie.  Nachádza sa na ulici v zástavbe pôvodných  rodinných domov, prístup k nemu je po asfaltovej  komunikácii. Dom je jednopodlažný - typ bungalov, s vonkajšou terasou na pozemku 486 m2, postavený z pálenej tehly + prístavba z ytongu, s rovnou strechou. Jeho zastavaná plocha je 134 m2. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva z 3 miestností: obývacej izby  s francúzskym oknom  na záhradu, cez chodbu sa dostaneme k toalete a k samostatnej kúpeľni so sprchovým kútom postupujeme ku kuchyni a rodičovskej spálni, a k detskej izbe. Dom je určený na  komfortné bývanie pre 3 - 4 člennú rodinu. Dom sa predáva v stave ako je na fotografiách. Na dome prebehla  kompletná rekonštrukcia, kúpeľňa je ešte vo výstavbe. Fasádu domu nechávame na dokončenie podľa farebných predstáv  nového majiteľa. Inžinierske siete napojené - voda, elektrika, kanalizácia, plyn (plynové vykurovanie, ohrev teplej vody). Výborná dostupnosť na diaľnicu a do centra mesta. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Pozemok rozloha: 486 m2, úžitková plocha doma: 135 m2.

Táto nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi pohodlie okamžitého bývania.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fürsten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky: 180175

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.