Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 3 izbový byt Trenčín Sihoť IV.

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Sibírska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
20.03.2019
Aktualizované
22.02.2021
Cena 480,00 €/mes.
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s balkónom Trenčín, Sibírska ulica, na 7. poschodí s výťahom.  Byt má rozlohu 67m2, je po rekonštrukcií - plastové okná, murované jadro, zmenená dispozícia.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a priestorom na práčku, samostatné WC, kuchyňa so samostatnou špajzou, priestranná obývačka s lodžiou, spálňa s manželskou posteľou a vstavanou skriňou, detská izba. Byt je vybavený potrebným nábytkom, kuchynská linka má vstavanú rúru, varnú dosku, v špajzy je chladnička, práčka sa nachádza v kúpeľni, v byte je WIFI - optika.

Plocha: úžitková 67m2. Cena 480 €/mesiac + energie.

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0915317054, prípadne mailom: soltisova@vasereality.sk

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.