Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Novoročná akcia - znížené nájomné na prvé 3 mesiace: 3i byt s balkónom, 85 m2 + 2x parkovacie státie, Východná ul. / Juh III

Trenčín, Východná Arrow

Novoročná akcia - znížené nájomné na prvé 3 mesiace: 3i byt s balkónom, 85 m2 + parkovacie státie, Východná ul., Trenčín, Juh III

Trenčín, Východná Arrow

3 izbový byt Trenčín prenájom, novostavba, lokalita Soblahovská, garáž

Trenčín, Soblahovská Arrow

Na prenájom: zrekonštruovaný 3 izbový byt s kuchynským kútom, 68 m2, lodžia, Trenčín / Inovecká ul.

Trenčín, Inovecká Arrow

3 izbový tehlový byt (82m2), zariadený, Partizánska ul., Trenčín

Trenčín, Partizánska Arrow

Na prenájom 3 izbový byt Trenčín, Sihoť, novostavba

Trenčín, Odbojárov Arrow

Pekný , zrekonštruovaný 3-izbový byt , SNP, Nová Dubnica

Nová Dubnica, SNP 20 Arrow