Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný, zariadený 3 izbový byt, 61 m2 + 3 m2 lodžia, Trenčín, ul. M. Turkovej / Sihoť I

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Sihoť I
Ulica
Turkovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.06.2022
Aktualizované
09.06.2022
Cena 149 500,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj útulný 3 izbový byt na ul. M. Turkovej v Trenčíne, vo vyhľadávanej lokalite Sihoť I. Slnečný byt s podlahovou plochou 61 m2 (+ 3 m2 lodžia s výhľadom na Trenčiansky hrad) je situovaný na 3.p./3 v zrekonštruovanom bytovom dome, v blízkosti centra mesta. Byt prešiel postupne rekonštrukciou, je kompletne zariadený, pripravený na okamžité bývanie - všetok nábytok zostáva v byte. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou a východom na lodžiu (v roku 2022 bude zrealizované presklenie lodžií na bytovom dome) a prechodom do obývacej izby, spálňa, detská izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Kúrenie: centrálne, na radiátoroch pomerové merače tepla. Mesačný predpis od správcu bytového domu je aktuálne (po zvýšení) vo výške 195,- eur / 3 osoby. K dispozícii: júl 2022. V okolí bytu kompletná občianska vybavenosť, obchody, bus zastávky, zimné štadióny, detské ihriská, (plánovaná revitalizácia vnútrobloku za bytovým domom) + veľmi dobrá dostupnosť pešou chôdzou do centra mesta a tiež podchodom na Hodžovej ulici na bus/vlak stanicu. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk