Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 909 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 3 izbový byt s balkónom, 78 m2, Trenčín, ul.Halalovka / Juh

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Halalovka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.10.2019
Aktualizované
08.11.2019
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 78 m2 (z toho 2,3 m2 pivnica) na ul. Halalovka v Trenčíne. Byt sa nachádza sa na 7. poschodí/7 v zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom. Byt má veľmi dobré dispozičné riešenie. Bezpečnostnými dverami sa vstúpi do veľkej chodby so zabudovaným šatníkom, z ktorej sú prístupné všetky obytné miestnosti, samostatné WC, kúpeľňa a kuchyňa. V kuchyni sa nachádza linka na mieru so stolovaním pre 6 osôb. Kuchyňa je klenbovým otvorom prepojená s obývacou izbou. Z obývacej izby je prístupný balkón s výhľadom na Ostrý vrch. Vedľa spálne je veľká detská izba s dvoma oknami. Kúrenie: centrálne. Celkové mesačné náklady cca 155 eur/5 osôb. V cene bytu je vstavaná skriňa v chodbe, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a v prípade zájmu aj celé zariadenie bytu. K bytu prináleží pivnica. Bytový dom má zateplený obvodový plášť a strechu, nové okná v spoločných priestoroch. Internet: optika. Kompletná občianska vybavenosť v dosahu (mš, zš, zdravotné stredisko, obchody, banky, ihriská), bus zastávka je oproti byt.domu. Parkovanie: verejné, priamo pred bytovým domom. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Ihneď k dispozícii.