Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 - izbový byt novostavba 80,13 m2 Hanzlíková - Trenčín

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Hanzlíkovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
80 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
3
Pridané
20.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 168 900,00 €
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín ul. Hanzlíkovská/Hlavná novostavbu 3 – izbový byt s balkónom a výhľadom na Trenčiansky hrad s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Byt je situovaný na 2. poschodí dvojpodlažného polyfunkčného domu orientovaný na juhovýchod s celkovou úžitkovou plochou 73,08 m2 a balkónom vo výmere 4,35 m2. Predáva sa ako novostavba – holobyt. K bytu patrí skladový priestor vo výmere 2,70 m2. Byt bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý byt bude mať vlastný merač, byty budú mať podlahové kúrenie.

Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením.

V súčasnosti je byt vo výstavbe, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23.

DISPOZÍCIA BYTU 3.3:
3.3.1 vstupná hala
3.3.2 toaleta
3.3.3 kúpeľňa
3.3.4 obývacia izba s kuchyňou
3.3.5 chodba
3.3.6 detská izba
3.3.7 spálňa
3.3.8 balkón

Vo vstupnej chodbe je priestor určený na šatník. Vstup do obývacej časti s kuchyňou a jedálenskou častou je z chodby. Z obývacej miestnosti je výstup na terasu a prechod do chodby, z ktorej sú dve samostatné nepriechodné izby (detská izba/pracovňa a spálňa). Výhodou tohto bytu je, že má nepriechodné dve samostatné izby oddelené menšou chodbou so samostatnými dverami a je možné ju zatvoriť ako nerušenú oddychovú časť bytu (výhoda hlavne pre rodinu s deťmi). Skladový priestor k bytu sa nachádza priamo na druhom poschodí.

Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
*kolaudácia 12/22 a odovzdanie bytu v stave holobyt 01/23
*úžitková plocha: 73,08 m2, pivnica: 2,70 m2
*balkón: 4,35 m2
*možnosť dokúpenia parkovacieho státia
*vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie v byte
*nízke energetické náklady, energetický certifikát: A
*výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1

CENA: 168.900,- EUR s DPH
Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania.


LOKALITA A OKOLIE:
Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Zároveň, len pár metrov a ste priamo v prírode vo vinohradoch.
Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

Nakoľko byty sú situované na prvom poschodí (2.NP) a treťom poschodí (3.NP), majú výhľad na krásnu dominantu mesta – Trenčiansky hrad.

NÁŠ NÁZOR: Výborné bývanie vzhľadom na lokalitu a dostupnosť občianskej vybavenosti aj pre rodinu s deťmi, respektíve ako investičný byt.