Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 941 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nadštandardný 3 izbový byt v centre Trenčína, 127 m2 ( REZERVOVANÝ)

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Centrum
Ulica
Hviezdoslavova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
127 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
09.07.2020
Aktualizované
06.08.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 3 izbový byt v centre Trenčína, na ulici Hviezdoslavova. Byt s rozlohou 127 m2 sa nachádza v novostavbe na 3. poschodí 4 poschodového bytového domu s výťahom. Byt pozostáva z veľkej obývačky spojenej s kuchyňou z ktorej je východ na terasu ( 23 m2 ), dvoch priestranných spálni, veľkého šatníka a dvoch kúpeľní. K bytu prislúcha aj balkón ( 5 m2 ). Celý byt je zariadený v modernom štýle. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, v jednej z kúpeľní je práčka so sušičkou. V byte zostáva sedacia súprava, celá kuchyňa. Z bytu je nádherný výhľad na centrum mesta.   Cena 220 000 €

kontakt: KARIN TRENČANOVÁ     0903 152 939           Email: trencanova@vasereality.sk           ID: 178738

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky