Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s dvoma balkónmi v pôvodnom stave v Trenčíne - mestská časť Noviny

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Noviny
Ulica
Jána Zemana
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
20.12.2022
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám NA PREDAJ 3-izbový byt s dvoma balkónmi na ulici Jána Zemana v Trenčíne - mestská časť Noviny. Byt je v pôvodnom stave (v celom byte boli menené iba nové plastové okná a bezpečnostné dvere). Veľkou výhodou pre nového majiteľa je možnosť prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Pod bytom sa nachádza ešte prízemný byt. Celková podlahová plocha bytu je 79 m2 + 4 m2 má balkón (orientovaný na východ) + 4 m2 má balkón (orientovaný na západ). Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, z ktorej je výstup na balkón, spálne, detskej izby, kuchyne so špajzou, jedálne, z ktorej je výstup na balkón, kúpeľne a toalety. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú vodovod, elektrina, kanalizácia a plynovod. Výhodou je, že byt má vlastné kúrenie plynovým kotlom. K bytu prislúcha pivnica. Byt je neobývaný a kúpou ihneď voľný. Byt sa predáva v takom stave, ako ho môžete vidieť na fotografiách. Cena: 125.000,- eur. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/e81a9702-13f7-4753-b9c8-09204a4c0cc0.

Mestská časť Noviny patrí medzi vyhľadávané lokality mnohých rodín s deťmi, nakoľko ide o najkľudnejšiu časť mesta Trenčín. Aj napriek tomu je mestská časť Noviny vzdialená od centra mesta Trenčín iba 1 km. V blízkom okolí bytového domu sa nachádza autobusová zastáva MHD, škôlka, lekár, potraviny, kaviarne či rôzne ihriská. Pre milovníkov športu je v blízkosti napr. hrádza či tenisové kurty. Pre tých, ktorí uprednostňujú relax je možnosť oddýchnuť si počas prechádzky pozdĺž rieky Váh.

Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.