Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt v novostavbe 78 m2, Trenčín - Sihoť - Žilinská ulica

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Sihoť I
Ulica
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
05.08.2020
Aktualizované
19.10.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe s rozlohou 78 m2, ktorý sa nachádza v Trenčíne Sihot na ulici Žilinskej. Stavbu realizuje firma Capitis. Byt sa predáva ako holobyt, nachádza sa na šiestom poschodí zo siedmich. Na požiadavku majiteľa je byt inak dispozične riešený,( tzn. inak riešené priečky ako v iných bytoch a väčšia kúpeľňa). V byte je na objednávku vybudovaný prívod na klimatizáciu, optika, elektroinštalácia. Byt pozostáva z priestrannej obývacjej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, dvoch spálni, kúpelne a WC. K bytu prináleží terasa s rozlohou 6,38 m2, murovaná pivnica cca 2,27 m2 a už kúpené parkovacie miesto. Z bytu je krásny výhľad na Skalku nad Váhom. Bytovka sa nachádza pri hrádzi, ktorá je dobrým miestom na športy a oddych, je tu veľmi tiché prostredie. V prízemných priestoroch novostavby sa nachádzajú polyfunkčné priestory, čo je veľkou výhodou pre obyvateľov bytovky. Ako bonus je k cene  bytu vytvotený interiérový návrh bytu v cene 500,- €. Kolaudácia bytu je naplánovaná na december 2020. Cena 158 000 €

kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939                        Email: trencanova@vasereality.sk                    ID: 178838

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky