Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Inovatívny dom BELA na predaj - Trenčín - Záblatie

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Hanzlikovská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
108 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
12.10.2021
Aktualizované
24.10.2021
Cena 314 777,00 €
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu "BELA", ktorý bude postavený na novovybudovanej ulici v meste Trenčín časť Záblatie.

DOM: Dom s obytnou plochou 108 m2 a terasou 38 m2 bude postavený na železobetónových základoch. Základová doska je zložená z dvoch DT tvárnic a 150 mm železobetónovej platne. Samozrejmosťou v základovej doske je kanalizácia a prípojka vody. Doska bude zaizolovaná protiradónovou izoláciou a tepelnou izoláciou XPS200mm. Obvodové múry budú z tehly ( Porotherm ) hrúbky 250mm, ukončené  železobetónovým vencom. Súčasťou stavby  je aj komín zn. Schiedel. Interiérové priečky budú mať hrúbku 140mm omietnuté vápenno - cementovou strojovou omietkou. Elektrické aj vodovodné rozvody môžu byť prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri realizácií elektrických rozvodov bude zapracovaná aj príprava na nabíjačku pre elektromobily. Elektrické zásuvky a vypínače používame zn. Legrand. Záchody zn. Geberit a pod omietkové batérie zn. Hansgrohe, rohové ventily zn. Schell.

Strecha sa skladá z väzníkového krovu, spádového polystyrénu , fúkanej strešnej izolácie z prírodných materiálov (400mm) a bude potiahnutá krytinovou hydroizolačnou fóliou PVC Fatrafol. Prístrešok na auto je zhotovený z LVL hranolov  a betónových stĺpov. Fasáda sa skladá zo sklenej vaty a karbónovej omietky. Plastové okná používame 3komorové so skrytými pántami, ktoré budú osadené na termoizolačné pásky.  Súčasťou okien sú aj exteriérové žalúzie.  

Na podlahovú tepelnú izoláciu používame tvrdený polystyrén EPS 150 v hrúbke 300mm a cementový poter 5cm. Vykurovanie domu je realizované formou podlahového kúrenia, kde používame úspornú grafenovo – karbónovú vykurovaciu fóliu, ktorá je aktuálne najlepšia na trhu.

Pri dodržaní normy A0 vieme nakonfigurovať dom tak, aby bol energeticky čo najúspornejší. Dôležitým nástrojom je aktívna rekuperácia - účinné vetranie s ekonomicky výhodným ohrevom teplej vody. Veľkou výhodou je chladenie objektu zdarma pri ohreve teplej vody. Prichádzajúci vzduch, ktorý zohreje slnko, je ochladený - získaná energia je využitá na ohrev teplej vody a studený vzduch slúži pre príjemné ochladenie interiéru. Tým je minimalizovaná celková spotreba energie.

Do domov montujeme aj fotovoltiku v základnej zostave, s možnosťou rozšírenia kapacity až na úroveň energeticky sebestačného domu. Terasa, parkovacie miesto, chodníky budú zhotovené zo zámkovej dlažby zn. CITYSTONE.

DISPOZÍCIA: Má priestrannú dennú zónu, ktorú tvorí obývacia izba a kuchyňa s jedálňou. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu. Nočnú časť domu tvorí spálňa rodičov, detská izba a prípadná hosťovská izba. Izby sú presvetlené francúzskymi oknami a dostatočne priestranné. Kúpeľňa a toaleta sú situované na rozhraní medzi dennou a nočnou časťou domu. Technická miestnosť je praktickou súčasťou domu.

Rodinný dom bude postavený stavebnou firmou SEHOUSE s.r.o.

Pre klientov ponúkame dokončenie rodinných domov na kľúč.

Ďalej k domom sa dá doceniť: zelená strecha, oplotenie, nabíjačka alebo zberná nádoba na dažďovú vodu.

LOKALITA: Rodinný dom sa bude nachádzať na novovybudovanej ulici v Záblatí. Do centra Trenčína to bude autom cca 8min. V okolí novovybudovanej ulice sa nachádza škola, škôlka, kaderníctvo, reštaurácie, lekár potraviny a ostatná občianska vybavenosť.

CENA: 314.777,-€

V cene je už zahrnutý aj prístrešok pre auto.

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,

tel.: +421 911 083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.