Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 397 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný 4 izbový byt, Trenčín, širšie centrum + 2 parkovacie miesta

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Pred poľom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
112 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
29.11.2019
Aktualizované
20.01.2020
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Máme pre Vás v ponuke nadštandardný luxusný byt v novom zaujímavo riešenom bytovom dome.  Byt má rozlohu 112 m2, prináleží k nemu balkón, murovaná pivnica s východom do uzatvoreného dvora na ktorom sú dve parkovacie miesta ktoré patria k bytu. Byt sa nachádza na 3. podlaží s výťahom. Určite Vás zaujme moderne riešená dispozícia bytu - spoločný priestor kuchyne, jedálne a obývacej izby, veľká technická miestnosť s ktorej je možné získať po menších úpravách menšiu pracovňu, tri samostatné nepriechodné izby, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvomi umývadlami, samostatné WC. Klimatizácia je samozrejmosťou vzhľadom k veľkým  atypickým oknám v obývacej časti. Vo vstupnej priestrannej chodbe je vstavaná skriňa. Byt sa predáva kompletne zariadený. Ďalšie otázky a obhliadku tejto krásnej nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 753 000, mailom: mangundova@vasereality.sk. ID: 177928

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky