Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 841 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na výstavbu 1 - 2 rodinných domov, 1200 m2

  • Pozemky, Predaj, Trenčín | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1200 m2
Pridané
31.01.2020
Aktualizované
25.03.2020
Cena 58,00 €/m2
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY -  realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Krivosúd - Bodovka s výmerou 1218 m2. Šírka pozemku: cca 19 - 20 m, dĺžka cca 63 m. Rovinatý pozemok je vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov, je prístupný priamo z asfaltovej cestnej komunikácie, umiestnený v zastavanej časti obce. Inžinierske siete: voda pred pozemkom, elektrina na druhej strane cesty (potrebné zrealizovať pretlak pod cestu). Bez plynu a kanalizácie. Možnosť riešiť odpad čističkou (na konci pozemku je potok). Na pozemku je vŕtaná studňa. Zastávka autobusu v tesnej blízkosti. Kompletná občianska vybavenosť vo vedľajšej obci Trenčianske Stankovce.  Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane provízie, geometrického plánu pri rozdelení pozemku na 2 samostatné  stavebné pozemky, kompletného právneho, finančného a daňového poradenstva.  Pozemok je pripravený k okamžitému využitiu na stavebné účely.
Ďalšie informácie a obhliadku pozemku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: zuzana@vasereality.sk