Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok 144 m2 s GARÁžOU, Trenčín

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Zámostie
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Celková plocha
144 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
01.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 39 900,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj GARÁŽ v intraviláne mesta Trenčín, zastavaná časť mesta s rodinnými a bytovými domami, ale zároveň neďaleko jednej z priemyselných zón Trenčína. 

Na pozemku o rozlohe 144m2 a rozmeroch 7 x 20m je postavená murovaná garáž so súpisným číslom a zastavanou plochou cca. 42m2. Pozemok ma priamy vjazd z asfaltovej komunikácie. Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnymi ťarchami a aktuálne bez inžinierskych sieti. Vhodné pre niekoho čo rád "majstruje" a opravuje autá, resp. aj ako skladový priestor.

V cene návrh projektu rodinného domu 3+1 riešený ako rekonštrukcia pôvodnej stavby garáže (viď foto).

Cena je konečná a v cene nehnuteľnosti sú už zahrnuté všetky poplatky, právny servis (vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrh na vklad do katastra), kolky, poplatok za overenie podpisov.

BEZPLATNE v našej realitnej kancelárii klientom  poskytneme finančné poradenstvo a vybavenie financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné a úrazové poistenie.


Viac informácii v RK. Obhliadku si môžete dohodnúť u makléra: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., na tel. čísle: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk.