Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 493 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garáž v parkovacom dome, 27 m2, Opatovská ul., Trenčín / Sihoť IV

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Opatovská
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.10.2020
Aktualizované
14.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj garáž s výmerou 27 m2 na Opatovskej ulici v Trenčíne, na Sihoti IV. Garáž s el.sekčnou bránou na diaľkové ovládanie je situovaná na 2.p.v parkovacom dome s novou strechou. Do garáže je zavedená elektrina. Bez montážnej jamy a vody. Ročný poplatok za garáž: 40,- eur. Rozmer garáže: 2,7x10m. Cena 19 990 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, právne a hypotekárne poradenstvo. K dispozícii ihneď.