Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 478 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Štýlové kancelárske priestory, 96 m2, parkovacie státie, Trenčín, Mierové námestie / centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Centrum
Ulica
Mierové námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
96 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom štýlové kancelárske priestory s celkovou výmerou 96 m2 na Mierovom námestí v Trenčíne. Priestory s vysokými stropmi sú situované na 1.p. v historickom objekte v centre mesta. Dispozičné riešenie: 3x miestnosť, kuchynský kútik, samostatné WC, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom (v procese dokončovania). Parkovanie: 1x parkovacie státie vo dvore objektu. Cena 650 €/mesiac vrátane energií. Energetický certifikát: nemá. K dispozícii ihneď.