Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj priemyselný areál vhodný aj na výrobu 4 227 m2 Trenčín - Kubrá

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Súvoz
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
932 m2
Celková plocha
4227 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Pridané
09.07.2022
Aktualizované
09.07.2022
Cena 1 500 000,00 €
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exkluzívny priemyselný areál na predaj vhodný aj na výrobu aj ako sklady a haly s vlastnou administratívnou budovou a veľkou parkovacou plochou a garážami - lokalita Trenčín - Kubrá (časť bývalého areálu TOS-ky), v súčasnosti v prevádzke, posledná rekonštrukcia v roku 2005.

Základné informácie:
+ celková rozloha pozemkov podľa listu vlastníctva 4 227 m2, z toho zastavaná časť - budova 864 m2
+ ostatná plocha - úprava betón 3 363 m2
+ administratívna budova 2 - podlažná s prístavbou celková úžitková plocha: 458 m2
+ budova údržby vozidiel 1 - podlažná s celkovou úžitkovou plochou: 474 m2
+ areál disponuje: vodovodné prípojky, vodomerná šachta, splašková kanalizácia, dažďová kanalizácia, kanalizačné šachty, odlučovač ropných látok, plynová prípojka
+ vzhľadom na dispozičné riešenie vhodné ako priemyselný areál na skladovanie ale aj na výboru, resp. ako v súčasnosti areál pre nákladnú kamiónovú dopravu.

Administratívno – sociálna časť budovy disponuje kancelárskymi priestormi a so sociálnym zabezpečením, vlastnou kotolňou a šatňami so sociálnymi priestormi. Samotná budova nie je podpivničená, má dve nadzemné podlažia (prízemie a prvé poschodie). 1.NP má úžitkovú plochu 389,68 m2, nachádzajú sa tu hlavne kancelárie a sociálne zázemie so šatňami. Podlahy sú keramické dlažby, strop – kazetové podhľady, v roku 2005 boli vymenené všetky vnútorné inštalácie vrátanie kúrenia (vlastná plynová kotolňa). V roku 2009 bolo realizované zateplenie obvodového plášťa budovy a realizovaná nadstavba nad časťou prízemia, 2.NP s úžitkovou plochou 68,45 m2. V tejto časti je umiestnená kancelária so sociálnym zázemím a prístupové schodisko.

Technická časť budovy, tzv. údržba vozidiel je nepodpivničená, jednopodlažná budova. V tejto časti sú umiestnené dielne na opravu stavebnej techniky a mechanizmov ako aj k nim prislúchajúce skladové priestory. Konštrukčne je budova riešená ako montovaný železobetónový skelet s plochou strechou, úprava povrchov vápennými omietkami. Objekt je napojená na verejné rozvody vody, kanalizácie, plynu. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečený vlastnou plynovou kotolňou, resp. alternatívne infražiaričom na strope otvorenej haly. V roku 2005 bola zrealizovaná prístavba tejto časti, kde je zrealizovaná aj montážna jama. Pri technickej hale je umiestnená aj tzv. garáž s dvoma elektrickými automatickými bránami s výškou pre kamióny a veľké nákladné vozidlá.

Pri obhliadke areálu je k dispozícii aj možnosť nahliadnutia do znaleckého posudku.

Informácia o cene je v realitnej kancelárii, kontaktujte realitného makléra Ing. Andrea Stránska, 0905 637 376, e-mail: stranska@promreal.sk.