Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
275 432 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Krátky Maroš
maros.kratky@re-max.sk
0911400799

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 výrobno- skladové haly s kancelárskymi priestormi, Trenčín, Zlatovská ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Zlatovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1392 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.08.2018
Cena 3,00 €/m2/mes.
Krátky Maroš RE/MAX EXTRA

Popis nehnutelnosti

RE/MAX ponúka na prenájom 2 skladové haly medzi ktorými sa nachádzajú kancelárske priestory s 10 samostatnými miestnosťami a sociálnymi zariadeniami.

1. skladova hala má rozlohu 432 m2, 2. hala má rozlohu 670 m2, kancelársky priestor tvorí cca 290 m2. Možnosť prerobenia na jednu samostatnú halu alebo prirobenie kancelárskych priestorov podla požiadaviek budúceho nájomníka.

Priestor je podpivničený, disponuje dvomi výťahmi, súčasťou je funkčný chladiaci box.

Cena prenájmu je 3,- eur bez Dph na mesiac bez energii.

Ponúkané priestory sa nachádzajú na Zlatovskej ulici v Trenčíne, vo vynikajúcej lokalite pre toto využitie. Výjazd na diaľnicu je 1 min autom.