Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Trojpodlažný polyfunkčný objekt + pozemok 915 m2, Legionárska ul., Trenčín / širšie centrum

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Legionárska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
585 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.10.2020
Aktualizované
15.10.2020
Cena 1,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt na Legionárskej ulici v Trenčíne, v širšom centre mesta. Celková výmera pozemku (vrátane zastavanej plochy) je 915 m2. Objekt pozostáva z troch podlaží. V prízemí sú prevádzkové priestory so zázemím a sociálnymi zariadeniami + schodisko so samostatným vstupom z exteriéru vedúce na 2. a 3.nadzemné podlažie. Na 1.NP sú kancelárske priestory s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Na 2.NP sú dve trojizbové bytové jednotky. Podlahová plocha každého podlažia je cca 195 m2. Objekt je napojený na vodu, elektrinu, kanalizáciu. Prípojka plynu bude zrealizovaná v dohľadnej dobe. Stavebný materiál: tehla - 44 mm Porotherm + 5 cm zateplenie polystyrénom. Strecha: plochá. Okná: plastové, biele. Vykurovanie objektu: tepelné čerpadlo + drevosplyňovací kotol. Pozemok pri objekte je rovinatý, kompletne oplotený so spevnenými plochami využiteľnými na dobudovanie parkovacích miest. Na pozemku je exteriérová terasa, záhradný domček. Energetický certifikát: B. Cena 1 € (možnosť dohody). Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie.