Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom: 1 izbový zrekonštruovaný byt, 43 m2, Trenčín, Halalovka / Juh

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Juh II
Ulica
Halalovka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 430,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt s výmerou 43 m2 v Trenčíne na ul. Halalovka, na sídlisku Juh. Byt je situovaný na 3.p/6 v bytovom dome s výťahom. Byt dispozične pozostáva z chodby, priestrannej izby, kuchyne, špajze, kúpeľne a samostatného WC. Byt je čiastočne zariadený: vstavaná skriňa v chodbe, kuchynská linka s umývačkou riadu, rúrou na pečenie, varnou doskou, digestorom a chladničkou. K bytu prináleží lodžia prístupná z kuchyne a pivnica v suteréne domu. Kúrenie: centrálne. Parkovanie: bezplatné, priamo pred bytovým domom. Cena 430 €/mesiac vrátane energií.K dispozícii od 1.11.2020.