Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 144 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zrekonštruované kancelárske priestory, 30 m2, 1x parkovacie miesto, Trenčín, Bratislavská ul. / Zámostie

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
30 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.07.2018
Aktualizované
13.07.2018
Cena 320,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory na Bratislavskej ulici v Trenčíne s výmerou 30 m2 + ďalších 51 m2 v spoločnom užívaní s druhým nájomcom. Priestory pozostávajú z dvoch vzájomne prepojených, uzamykateľných kancelárií (11 m2 a 16 m2) s vlastným vstupom zo spoločných priestorov. Ku kanceláriám je pridelené samostatné WC - 2 m2. Kancelárie sú situované na prízemí zrekonštruovanej dvojposchodovej budovy, prístupnej priamo z Bratislavskej ulice s možnosťou umiestenia označenia firmy na fasádu. Dispozičné riešenie prízemia budovy: vstupná hala s kuchynským kútom, zasadacia miestnosť s technickým vybavením v spoločnom užívaní+ priestory nájomcu 1 + priestory nájomcu 2. Parkovanie: vyhradené 1 parkovacie miesto priamo pred budovou. Iné vybavenie: pevná linka, nábytok (možné aj vypratať), elektr.vrátnik, vlastná poštová schránka. Cena prenájmu je bez DPH a energií ( 50,- eur mes. záloha). Objekt je zabezpečený alarmom. Ihneď k dispozícii.