Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívne kancelárske priestory 125 m2, terasa, parkovacie miesto, Trenčín, Bratislavská ul. / Zámostie

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 600,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Bratislavskej ulici v Trenčíne s celkovou výmerou 89 m2 + 36 m2 vonkajšia terasa s veľmi pekným výhľadom na Trenčiansky hrad. Priestory so samostatným vstupom sa nachádzajú na 2.poschodí/ 2, sú prístupné priamo z Bratislavskej ulice. Bez výťahu. Dispozičné riešenie: veľkorysé kancelárske priestory s kuchynským kútom v zadnej časti, pri vstupe na terasu ( v prípade požiadavky nájomcu - možnosť rozdelenia priestorov posuvnými dverami). Príslušenstvo: samostatné WC + kúpeľňa so sprchovým kútom. Parkovanie: vyhradené parkovacie miesto priamo pred budovou. Iné vybavenie: pevná linka. Cena prenájmu je bez energií ( + 100,- eur mes. záloha na energie ). IHNEĎ K DISPOZÍCII.