Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 737 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom: 2 izbový tehlový byt s lodžiou, 65 m2, vlastné kúrenie, ul.gen.Viesta, Trenčín / Sihoť 1

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Sihoť I
Ulica
Ulica generála Viesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
24.01.2023
Aktualizované
10.05.2023
Cena 550,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt s vlastným kúrením na ulici gen. Viesta v Trenčíne, vo vyhľadávanej lokalite Sihoť I. Tehlový byt s celkovou výmerou 65 m2 je situovaný na 2.p./2 v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa s prechodom do obývacej izby. Z obývacej izby je prístupná lodžia a spálňa. V okolí kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti hrádza Váhu, zimné štadióny. Veľmi dobrá dostupnosť pešou chôdzou do centra mesta. Parkovanie: verejné. Energetický certifikát: nemá. Cena mesačného prenájmu vrátane energií: 550,- eur. Požiadavky na nájomcu: bez zvierat, nefajčiar. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk