Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

NA PRENÁJOM, 2 izbový byt, Sihoť III (58m2), Trenčín

Trenčín, Turkovej Arrow

NA PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT (KLIMATIZÁCIA , BALKÓN) VILLA PARK , TRENČÍN

Trenčín, Na Zongorke Arrow

NA PRENÁJOM, 2 izbový byt, loggia, Partizánska ul., Trenčín

Trenčín, Partizánska Arrow

NA PRENÁJOM - nový, slnečný 2 – izbový byt na sídlisku Juh v Trenčíne v novostavbe bytového domu Geminim na Saratovskej ulici

Trenčín, Saratovská Arrow

NA PRENÁJOM, novostavba-2-izbový byt s parkovacím miestom, ulica Hroznová.Trenčín

Trenčín, Hroznová Arrow

Prenájom 2-izbový byt, Nové Mesto nad Váhom - Hviezdoslavova ulica

Nové Mesto nad Váhom, Hviezdoslavova Arrow