Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
B4 REALITY, s.r.o.
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový zrekonštruovaný byt s balkónom, 54 m2, internet + TV, ul. Gen.Viesta, Trenčín / Sihoť II

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Sihoť II
Ulica
Ulica generála Viesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
28.05.2020
Aktualizované
28.05.2020
Cena 480,00 €/mes.
B4 REALITY, s.r.o. B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 2 izbový tehlový byt v Trenčíne na ul. Gen.Viesta, vo vyhľadávanej lokalite Sihoť. Výmera zrekonštruovaného bytu na 2p./2 je 54 m2 + balkón prístupný z obývacej izby. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba so vstavanou skriňou, kúpeľňa s WC, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, spálňa. Steny: stierky + nové maľovky. Okná: plastové. Bytový dom s malým počtom bytov vo vchode, bez výťahu. Cena prenájmu: 480 €/mesiac vrátane energií, TV a optického internetu. ( Možnosť dozariadiť obývaciu izbu ďalším nábytkom ). Iné vybavenie: práčka. Nájomné je splatné na začiatku mesiaca. Depozit je 500€. Požiadavky na nájomcov: dlhodobý nájom, nefajčiari, bez zvierat. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, bus/vlak stanica dostupná podchodom v tesnej blízkosti bytu. Vynikajúca dostupnosť do centra mesta pešou chôdzou - 10 min. K dispozícii od 1.7.2020.