Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový veľkometrážny byt, 96 m2, parkovacie státie, Trenčín, Mierové námestie / centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Centrum
Ulica
Mierové námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
08.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový tehlový byt s celkovou výmerou 96 m2 na Mierovom námestí v Trenčíne. Štýlový byt s vysokými stropmi je situovaný na 1.p. v historickom bytovom dome v centre mesta. Dispozičné riešenie: 2x priestranná izba, jedáleň, kuchynský kútik, samostatné WC, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom (v procese dokončovania). Možnosť dozariadenia bytu. Parkovanie: 1x parkovacie státie vo dvore objektu. Cena 650 €/mesiac vrátane energií. Energetický certifikát: nemá. K dispozícii ihneď.