Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľkometrážny 2 izbový byt, Trenčín, Piešťanská ulica, 80 m2 + parkovacie miesto - prijateľná cena

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Piešťanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.11.2022
Aktualizované
25.09.2023
Cena 0,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA - ak hľadáte byt ktorý je ZAUJÍMAVÝ, NADŠTANDARDNÝ a v PRÍJEMNOM prostredí, "na skok" od centra mesta, blízko zelene, cyklotrasy a Váhu, dávame Vám do pozornosti  veľmi pekný,  priestranný dvojizbový byt v kompletne zrekonštruovanom malom bytovom dome. V budúcnosti možnosť odkúpiť krásne podkrovné priestory na vytvorenie nadštandardného mezonetu.

Byt je porovnateľný s novostavbou, má 80 m2, prislúcha mu veľká "pivnica" - odkladacia miestnosť na poschodí a PARKOVACIE MIESTO PRED BYTOVÝM DOMOM. Nehnuteľnosť prešla KOMPLETNOU  REKONŠTRUKCIOU "do špiku kosti" - od rozvodov elektriny a vody, odpadov, podláh, stien, dispozície, zateplenie domu, nábytok robený na mieru. Veľmi zaujímavé sú vysoké stropy ako pozostatok pôvodnej stavby z roku 1946, ktoré dávajú bytu neskutočnú svetlosť a útulnosť.  Zmena dispozície umožnila že v byte je okrem WC v kúpeľni taktiež samostatné WC s umývadlom (2X WC). Gazdinky ocenia veľkú komoru s oknom vedľa kuchyne. Po dohode so spoluvlastníkmi bytov v bytovom dome (iba 7 bytov) možnosť využívať malú záhradku za domom s altánkom. VLASTNÉ VYKUROVANIE zabezpečí nižšie náklady na bývanie, ktoré sú momentálne cca 140 eur (2 osoby). V byte zavedený optický internet.

Ak hľadáte nehnuteľnosť blízko kompletnej občianskej vybavenosti a kúsok od centra mesta a chcete sa len nasťahovať bez akýchkoľvek ďalších investícii, je táto ponuka práve pre Vás. Cena nehnuteľnosti je kompletná a zahŕňa všetky náklady spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, vrátane kompletného právneho servisu. Bezplatné finančné poradenstvo a vybavenie financovania pri potrebe úveru na kúpu. Obhliadku nehnuteľnosti zabezpečíme podľa dohody. Kontaktujte makléra: tel.: 0915 753 000, mail: trencin@vasereality.sk, Ing. Zuzana Mangundová.