Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PRESTIGE Group s.r.o.
pgr@pgr.sk
0907163009

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ, veľko-metrážny 2 izbový byt (84m2) v Trenčíne, Armádna ulica

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Sihoť IV
Ulica
Armádna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.01.2018
Aktualizované
24.01.2018
PRESTIGE Group s.r.o. PRESTIGE Group s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadený, veľko-metrážny, podkrovný  2 izbový byt v Trenčíne, Armádna ulica. Úžitková plocha bytu je 82m2, pivnica má 2m2. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 6 s výťahom. Dispozicia - vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa je samostatná, spálňa je dostupná z chodby - nepriechodne izby, kúpeľňa - vaňa, umývadlo, práčka, WC je oddelené. Náklady na bývanie sú cca 100 Eur. Byt sa predáva aj so zariadením. Ostatné vybavenie: optika orange a t-com, spoločná anténa pre káblovú TV. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, dobrá tichá lokalita.

Cena 85 000 €

Informácie: 0904 300 046

www.pgr.sk

www.realitycomfort.sk