Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj: 2 izbový byt, 43 m2 + balkón, ul. Dolné Pažite, Trenčín / Záblatie

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Záblatie
Ulica
Dolné Pažite
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.05.2023
Aktualizované
15.09.2023
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 na ul. Dolné Pažite v Trenčíne - Záblatí. Byt je situovaný na 1.p./2 v bytovom dome s malým počtom bytov vo vchode. Byt prešiel v roku 2023 kompletnou rekonštrukciou (plastové okná, vchodové dvere, plávajúce podlahy/dlažba, interiérové dvere, omietky, rozvody všetkých sietí). Momentálne sa realizujú obklady a dlažby v kúpeľni a WC. Po dohode je možné dokončiť kúpeľňu a WC podľa požiadaviek kupujúceho. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, obývacia izba s prechodom do spálne, kuchyňa, samostatné WC a kúpeľňa. Balkón je prístupný z obývacej izby. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Kúrenie: centrálne, na radiátoroch pomerové merače tepla. Mesačné náklady na byt: 100 eur/1 osoba + elektrina. K dispozícii: ihneď. Cena 109 000 € (dohoda možná). Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk