Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom 4+1, Trenčín - Zámostie

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
03.11.2019
Aktualizované
20.01.2020
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite, 10 minút chôdze od centra mesta. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 453 m2. Je situovaný na rohu, s možnosťou vstupu na pozemok z dvoch strán. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, je po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá záhŕňa: rekonštrukciu strechy, výmenu okien za plastové a komplene nový vykurovací systém. Dom je celopodpivničený so vstavanou garážou (na pozemku je možnosť ďalšieho parkovania). Dispozícia domu je rozvrhnutá na dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí (pôdorysy sú prílohou k fotodokumentácii). Mesačné náklady sú približne 170 - 180 Eur. Ďalšie informácie a termín obhliadky rodinného domu si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky