Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ krásny kaštieľ s vlastným pozemkom centrum Trenčín

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
465 m2
Celková plocha
575 m2
Pridané
12.10.2022
Aktualizované
30.03.2023
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

TOP PONUKA!!!!!

Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj exkluzívny krásny kaštieľ s vlastným pozemkom a parkovaním, ktorý je situovaný v centre mesta Trenčín z jednej strany obklopený príjemným rozsiahlym udržiavaným parkom, z druhej strany je prístupová cesta z centra mesta. V súčasnosti sa kaštieľ využíva sčasti na prenájom (nočný bar) a s časti ako penzión. V minulosti sa tu však nachádzali aj ordinácie a liečebne, ideálne spojenie s parkom a bezbariérovým prístupom do nehnuteľnosti. Kaštieľ je z roku 1930, dominantou je vežička, ktorá bola situovaná tak, aby bol priamo výhľad na Trenčiansky hrad. Celý kaštieľ je podpivničený, na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú nebytové priestory a v podkroví izby na prenájom. Na priľahlom pozemku patriacom ku kaštieľu je možnosť parkovania. Príjazdová cesta ako aj okolité ďalšie pozemky s parkom sú vlastníctvom mesta Trenčín.

Kaštieľ nespadá pod režim kultúrnej pamiatky.

Je vhodný ako lukratívne sídlo pre firmu s imidžom, penzión s kaviarňou, prípadne aj ako centrum zdravia pre poskytovanie rôznych lekárskych či skrášľovacích služieb, ale aj ako výnimočná investícia, nakoľko ide o kaštieľ v súčasnosti s plnou prevádzkou.

Základné informácie:
- celková rozloha pozemku: 575 m2,
- zastavaná časť - kaštieľ - 242 m2,
- úžitková plocha 465 m2,
- inžinierske siete: verejný vodovod, kanalizácia, plynové kúrenie, elektrická energia
- parkovanie priamo na vlastnom pozemku bez obmedzenia,
- nehnuteľnosť bez ťarchy okamžite k predaju.