Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba rodinného domu 3+kk - 10 km od Trenčína - STAČÍ VÁM OD 15% z ceny

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
01.06.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 165 000,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom – bungalov s úžitkovou plochou 82,5 m² + terasa 4,5 m2, na pozemku s výmerou 330 m² v obci Ivanovce, ktorá je vzdialená od Trenčína cca 10 km. Rodinný dom bude dokončený v štádiu holodom a je momentálne pred začatím výstavby s plánovaným dokončením na koniec roka 2021. V prípade záujmu a dohody môže byť dom ukončený až do štádiu "na kľúč".
Novostavba rodinného domu je riešená ako murovaný jednopodlažný dom bez podpivničenia a bez obytného podkrovia. Stavebný materiál domu: tvárnice Porotherm s hrúbkou 300 mm Heluz + zateplenie. Strecha: drevené priehradové väzníky + betónová strešná krytina Bramac (alebo podobná). Okná a vchodové dvere: z profilu Salamander (alebo podobné) s izolačným 3-sklom v nadštandartnom farebnom prevedení. Vykurovanie: v celom dome podlahové, plynový kondenzačný kotol so zásobníkom TUV. Iné vybavenie domu: predpríprava pre interiérový krb, predpríprava pre zabezpečovací a kamerový systém, PC rozvody v každej izbe. Dom je napojený na všetky inžinierske siete + optický internet.

Dispozícia: vstupná chodba (7 m2), chodba (5m2), technická miestnosť (4 m2), obývacia izba + kuchyňa (35 m2), kúpeľňa (5 m2), izba (11 m2), izba (15,5 m2).

Dom sa predáva v štádiu holodom - zrealizované betónové potery s podlahovým vykurovaním, SDK stropy so zateplením minerálnou vatou, osadený plynový kotol, el.rozvádzač, zrealizované hladké interiérové omietky + biely náter. V cene domu sú vybudované 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby + prístupový chodník k domu + okapové chodníky. 

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad a bezplatné finančné poradenstvo (kupujúcemu uhradíme všetky poplatky spojené s hypotekárnym úverom vrátane znaleckého posudku), úhrada správnych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv (kolky).

Kúpu domu viac neodkladajte! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.

 Možná rezervácia až na niekoľko rokov!

Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny bytu.

Ideálne riešenie, ak:

- Platíte nájom v nehnuteľnosti, ktorá nikdy nebude vaša

- Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií

- Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď


Všetky ďalšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí, ktoré si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0915 753 000, alebo mailom: zuzana@vasereality.sk, trencin@vasereality.sk