Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt, 120 m2, novostavba, Trenčín / Biskupice

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Biskupice
Ulica
Biskupická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.10.2020
Aktualizované
08.10.2020
Cena 700,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový štýlový byt s interiérovým krbom v tichej lokalite Trenčína - v Biskupiciach. Podlahová plocha novostavby bytu je 120 m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou (otvorená dispozícia), špajza, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, šatník. Podlahy: keramická dlažba. Interiérové i vchodové dvere masívne, eurookná. Vybavenie bytu: kombinovaný sporák, chladnička, pračka. Byt sa nachádza na prízemí, v samostatnom objekte so 4 nájomnými bytmi. Byt je prístupný z centrálnej haly. Energetický certifikát: B. Bez pivnice. Požiadavky majiteľov na nájomcu: nefajčiar, bez detí a zvierat. Cena prenájmu: vrátane energií ( záloha 200,- eur/mesiac). V blízkom okolí bytu kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii ihneď.