Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 988 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
903214211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory, 86 m2 + 1x parkovacie miesto, Trenčín, Piaristická ul. / centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Centrum
Ulica
Piaristická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
86 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.08.2019
Aktualizované
10.03.2020
Cena 600,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 86 m2 na Piaristickej ul., v širšom centre Trenčína. Priestory sú situované na 1.poschodí, dispozične pozostávajú z 2 priechodných miestností ( 31 m2 a 42 m2), pričom každá má samostatné sociálne zariadenie (WC + sprcha) + sklad 4m2. Energetický certifikát: nemá. Iné vybavenie: klimatizačná jednotka, server, sieťové rozvody. K priestoru je vyhradené 1 parkovacie miesto vo dvore, za poplatok 30,- eur/mesačne bez DPH. Cena prenájmu je vrátane energií, bez DPH. Bez výťahu. Vynikajúca dostupnosť do centra mesta, v blízkosti viaceré dôležité inštitúcie, banky. Ihneď k dispozícii.