Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ, 3 izbový, zrekonštruovaný byt (72 m2), balkón,loggia - Štvrť SNP, Trenčianske Teplice

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Štvrť SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.09.2020
Aktualizované
15.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trenčianske Teplice,  Plocha: úžitková 72 m2

Ponúkame na predaj veľmi pekný, moderne riešený 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, Štvrť SNP. Úžitková plocha bytu je 72 m2, má balkón a loggiu. Byt sa nachádza na 6 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome. Byt je veľmi pekne, moderne riešený, prešiel rekonštrukciou - murované jadro, plastové okná, podlahy, kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine na mieru. Izby neprechodné. Predáva sa čiastočne zariadený.

Byt je situovaný vo výbornej tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - škola, škôlka, obchod, autobusová zastávka, zdravotné stredisko.

Cena 89 000 €

Informácie:

0904 300 046 - 0907 163 009

www.realitycomfort.sk

www.pgr.sk