Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ingrid Mistríková
mistrikova@mgreal.sk
0903 260 532

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt / apartmán / v komplexe KRISTOFF PLAZA TrenčianskeTeplice

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
28.05.2024
Aktualizované
08.06.2024
Cena 0,00 €
Ing. Ingrid Mistríková MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 260 532

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný 3 - izbový byt / apartmán / v luxusnom obytnom komplexe KRISTOFF PLAZA v Trenčianskych Tepliciach.

Rozloha: 130 m2 + 12 m2 balkón
Dispozícia:
- veľká vstupná chodba s toaletou a technickou miestnosťou - práčovňa
- kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou so vstupom na balkón
- dve samostatné spálne, každá má šatník a kúpeľňu s toaletou 
Predáva sa s dizajnovo vkusným zariadením.


Bonusy:
- centrálna spoločenská miestnosť s TV na organizovanie osláv a posedenia ,fitness v suteréne a parkovacie miesto v podzemnej garáži s pivnicou 
- vonkajšia terasa s bazénom, vírivkou a lehátkami
- klimatizácia, bezbariérový prístup, celý areál monitorovaný kamerovým systémom + každý majiteľ bytu má rezidenčnú kartu, ktorá zabezpečuje zľavy
  v kúpeľoch, reštauráciách
- personál - údržbár a upratovačka spoločných priestorov

Info o cene a podrobnejšie informácie ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo telefonicky.
V cene je zahrnutý právny servis, správne poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, notárske poplatky, bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru a asistencia makléra počas celého procesu predaja až po odovzdanie nehnuteľnosti.