Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderná novostavba rodinného domu, Trenčianske Stankovce

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Trenčianske Stankovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
17.05.2022
Aktualizované
10.07.2022
Cena 209 900,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj novostavby rodinných  domov vo vyhotovení "holodom" ktoré sú ako zástavba troch radových domov (dva okrajové sú zrkadlovo identické, stredný dom je trocha dispozične odlišný s garážou), čiže ponúkame na predaj dva typy domu, celkovo 3 domy, ktoré sú vedené ako 3 bytové jednotky v bytovom dome.
Moderné domy s nízkymi prevádzkovými nákladmi  sú postavené v tichom príjemnom prostredí v dedinskej zástavbe.
Dvojpodlažné domy sú momentálne v štádiu výstavby pred dokončením. Úžitková plocha domoc cca 120 m2 v dvoch podlažiach - kvalitné prevedenie, vyšší štandard bývania. V prízemí murovaného domu je vstup, obývacia izba s kuchyňou, technická miestnosť s WC. Schodiskom je prístupné 1.poschodie kde sa nachádzajú 3 izby, chodba a priestranná kúpeľňa. Stredný dom č. 2 (B) má mierne zmenenú dispozíciu hlavne prízemia, nakoľko k nemu prináleží priechodná garáž s východom na dvor. Na prízemí je vstupná chodba, technická miestnosť s WC a obývacia izba s miestom pre kuchynský kút a zaujímavé veľké schodisko, ktoré bude peknou dominantou v obytnej časti domu.
Obvodové steny domu: celková hrúbka 450 mm (murovaný systém 250 mm +zateplenie fasádnym polystyrénom 200 mm). Stredové steny medzi jednotlivými domami v hrúbke 400 mm (murovaný systém 175 mm + minerálna vata 50 mm + murovaný systém 175 mm). Vodorovné konštrukcie – monolitická železobetónová stropná doska nad prízemím, drevený trámový krov nad 1.NP. Steny: striekané omietky. Podlahy: strojové potery. SDK stropy na 1.NP, tepelná izolácia v hrúbke 400 mm, strešný spádový polystyrén v hrúbke 30 – 120 mm.
Príprava na vykurovanie buď elektrickým kotlom alebo tepelným čerpadlom. 
Plastové okná, 6-komorové, izolačné 3-sklo, parapety vnútorné a vonkajšie + vstupné dvere vo farbe a štandarde okien.   Zrealizované bude: stredové oplotenie medzi záhradami, spevnené plochy: prístup liaty betón, chodník, parkovanie – zámková dlažba (výmera podľa situácie).  Dom je napojený na: elektrinu, vodu a kanalizáciu. V okolí kompletná občianska vybavenosť, veľmi dobrá dostupnosť pešou chôdzou do centra obce, v blízkosti bus zastávky, ideálne napojenie na diaľnicu. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie.

Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana RSc., tel.: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky