Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v pôvodnom stave + stavebný pozemok, 1789 m2, Trenčianske Stankovce / Rozvadze

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.08.2017
Aktualizované
12.08.2017
Cena 1,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s rovinatým pozemkom s celkovou výmerou 1789 m2 - z toho 746 m2 tvorí samostatná parcela vhodná na výstavbu ďalšieho rodinného domu. Prízemie tehlového domu dispozične pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne s WC, schodiska do pivnice (len jedna miestnosť), schodiska do podkrovia ( 3x izba, z jednej je prístupný balkón), chodba, úložné priestory). V zadnej časti domu je hospodárska prístavba. Na oplotenom pozemku sa nachádza stodola z nepálenej tehly. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn. Kanalizácia v dosahu. V obci kompletná občianska vybavenosť - mš, zš, pošta, reštaurácia, obchody, zdravotné stredisko, lekáreň. Veľmi dobrá dostupnosť do TN, ideálne napojenie na diaľnicu. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhrada kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, provízia realitnej kancelárie. K dispozícii ihneď.