Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 595 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový rodinný dom s pozemkom 595 m2 / Trenčianske Jastrabie

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.05.2023
Aktualizované
24.06.2023
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom situovaný na mierne svahovitom pozemku s celkovou výmerou 595 m2 v obci Trenčianske Jastrabie. Dom postavený zo zmiešaných materiálov (pôvodná stavba z roku 1949 - nepálená tehla / prístavba - ytong) prešiel postupne rekonštrukciou. Dispozičné riešenie: zádverie, 2x izba (v jednej z nich sú krbové kachle), kúpeľňa s WC + kuchyňa prepojená s treťou izbou. Okná a vchodové dvere: biele plastové. Podlahy: dlažba / plávajúca podlaha. Stropy: SDK. Strešná krytina: škridla. Dom je napojený na vodu, elektrinu a plyn. Odpad je riešený žumpou. Vykurovanie domu a ohrev vody: plynovým kotlom umiestneným v kúpeľni. Energetický certifikát: nemá. V obci štandardná občianska vybavenosť. K dispozícii: ihneď. Cena 125 000 € ( dohoda možná). V cene je zahrnuté i zariadenie domu. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk