Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj národná kulturná pamiatka - ľudový dom postavený v r. 1833 - Trenčianske Bohuslavice

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
45 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
07.10.2021
Aktualizované
25.10.2021
Cena 21 900,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 179888 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj "ľudový dom s výškou" ako národnú kultúrnu pamiatku postavenú v roku 1833 v obci Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto nad Váhom.
Ľudový dom - chalupa je obdĺžnikového tvaru o zastavanej ploche 50 m2 postavená na hlinených základoch, skelet stavby bol postavený prevažne z nepálenej tehly (surovice), je v pôvodnom, no už v narušenom stave.
Dom dispozične pozostáva z kuchyne a spálne + dve nad sebou vybudované podkrovia, ktoré slúžili na uskladňovanie surovín, odevov a osobných vecí, chalupa je čiastočne podpivničená.
Stropy chalupy sú vybudované z klasických drevených trámov, ktoré sú ešte v zachovalom stave, strechu pokrýva plechová strešná krytina.
V kuchyni sa nachádza historická pôvodná pec, ktorá slúžila na vykurovanie chalupy a v ktorej sa taktiež piekol chlieb.

Dĺžka domu - 10 m
Šírka domu - 5 m
Úžitková plocha prízemia - 45 m2 + 2x podkrovie a pivnica
Celková výmera pozemku - 112 m2

Nakoľko je chalupa národnou kultúrnou pamiatkou, druh ochrany č. 201, tak je možné ju zreštaurovať iba v ľudovom štýle pre zachovanie histórie.
Podľa krajského pamiatkového úradu sa momentálne jedná o pamiatku "bez využitia", no môže napr. slúžiť po patričných opravách a úpravách ako "pamätná izba".

Inžinierske siete - elektrina (momentálne trvalo odpojená).

Orientácia domu - južná.

K hranici pozemku vedie obecná asfaltová prístupová komunikácia.

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a vecných bremien, kúpou ihneď voľná.

Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku tejto kultúrnej národnej pamiatky.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky