Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 594 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom celé poschodie s parkovaním Trenčín-Obchodná smer OC Laugario

Typ
Prenájom
Okres
Trenčín
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
197 m2
Celková plocha
239 m2
Pridané
13.02.2023
Aktualizované
12.09.2023
Cena 1 050,00 €
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka exkluzívne na prenájom komplexné kancelárske priestory aj s parkovaním na 1. poschodí 2-poschodovej budovy situovanej priamo na Obchodnej ulici v Trenčianskej Turnej D1 prvý zjazd smer Trenčín - obchodné centrum Laugaricio. Celé podlažie má spolu 196,98 m2 plus dve veľké terasy o rozmere 20,88 m2 každá z nich. V rámci dispozície je 6 miestností/kancelárií (v súčasnosti sú dve prepojené a je možnosť využiť aj ako prechodné bývanie) v celkovej úžitkovej ploche spolu 173 m2, 3 sklady o úžitkovej ploche spolu 11 m2, k dispozícii je kompletne zariadená kúpeľňa a samostatné wc. Časť priestoru je možné využívať aj na prechodné pracovné bývanie. Pri polyfunkčnom objekte sa nachádza priamo vybudované vonkajšie parkovisko. Prízemie budovy je v súčasnosti prenajaté ako obchod – kúpeľňové štúdio. Objekt má svoju vlastnú plynovú kotolňu, je napojený na verejnú kanalizáciu, verejný vodovod, dodávateľom elektrickej energie je ZSE.
Výborná dostupnosť z diaľnice D1, len 5 minút autom. Zároveň, v okolí sa nachádzajú showroomy automobilových značiek a rôzne obchodné prevádzky. Do OC Laugarico len 5 minút autom.
Veľkou výhodou je priamo možnosť parkovania na vlastnom pozemku s parkoviskom.
V prípade záujmu o prenájom celej budovy – možnosť jednania.
Preferujeme dlhodobý nájom minimálne 1 rok.
Priestory sú k dispozícii od 1.3.2023!!

CENA nájmu za celé poschodie s príslušenstvom a parkovaním: 1.050,- EUR/mesiac + energie záloha 400,- EUR/mesiac.

Pri podpise zmluvy sa skladá kaucia vo výške mesačného nájomného, t.j. 1.050,- EUR.