Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 698 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundová
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rozostavaný bungalov s garážou, pozemok 1.586 m2, Trenčianska Teplá

  • Domy a vily, Predaj, Trenčín, Trenčianska Teplá | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Trenčín, Trenčianska Teplá | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Trenčín, Trenčianska Teplá | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Trenčianska Teplá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
214 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.12.2017
Aktualizované
22.09.2020
Zuzana Mangundová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na  rozostavaný rodinný dom typu bungalov v Trenčianskej Teplej. Dom je postavený na rovinatom pozemku s výmerou 1586 m2. Nachádza sa takmer v centre obce s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah. 

Zastavaná plocha domu je 214 m2. Dispozične pozostáva z vstavanej garáže z ktorej je východ na poval s možnosťou úložného priestoru. Srdce domu tvorí priestranná kuchyňa s jedálenským kútom a obývacou izbou. Samostatné WC a kúpeľňa, šatník, 2x veľká samostatná izba. V súčastnosti je dom stavaný ako 3 izbový s možnosťou úpravy na 4 izby.

Do stavby je privedená voda, kanalizácia, elektrika a plynová prípojka je na pozemku. Dom je postavený z kvalitných materiálov. Konštrukcia Porfix a strecha škridla BRAMAC. V súčastnosti je dom v stave hrubej stavby s drevenými euro oknami a bezpečnostnými vchodovými dverami.

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0915 753 000, prípadne mailom: trencin@vasereality.sk., ID ponuky: 175449

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.