Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKROREALITY - Rodinný dom Trebeľovce ID 2140

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Trebeľovce
Ulica
Trebeľovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
81 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
17.11.2021
Aktualizované
26.11.2021
Cena 39 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný 3 izbový dom v obci Trebeľovce na pozemku s celkovou plochou 579 m2. Dom je čiastočne podpivničený, postavený bol v sedemdesiatych rokoch z tehly, prevažne je v pôvodnom stave. Strecha domu je stanová pokrytá škridlou. Dom pozostáva : z verandy, chodby, kuchyne, špajze, troch izieb a z kúpeľne spoločnej z WC. V pivnici sa nachádzajú dve miestnosti. Podlahy tvoria parkety, dlažba, laminátová podlaha. Okná sú pôvodné drevené, okrem dvoch izieb , kde sú okná plastové. Kúrenie je lokálne pieckou na tuhé palivo. Do domu je zavedená elektrická energia, voda z vlastnej studne. Ohrev vody je elektrickým bojlerom. Dom je napojený na žumpu. Pred domom vedú inžinierske siete ako plyn a vodovod.

Na dvore je postavená murovaná hospodárska budova s dvoma miestnosťami a prístrešok (napríklad pre auto). Dom je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, hneď voľný. Po dohode je možná výmena za byt.

Obec Trebeľovce sa nachádzajú 10km od okresného mesta Lučenec, 15 km od mesta Fiľakovo. V susednej obci Rapovce sa nachádza termálne kúpalisko Novolandia. V obci sa nachádza škôlka i škola. Energetický certifikát domu nebol dodaný. Viac informácii Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.