Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

OČARUJÚCI, NOVOPOSTAVENÝ RODINNÝ DOM PRI LESÍKU V MALEBNEJ DEDINKE LEN 15 KM OD VEĽKÉHO MEDERA ZA NEUVERITEĽNÚ NÍZKU CENU

Typ
Predaj
Okres
Komárno
Mesto
Trávnik
Ulica
Zelená
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
102 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
12.10.2021
Aktualizované
14.12.2021
Cena 123 990,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj malebný rodinný domček s veľkým prekrásnym pozemkom v malebnej dedinke pri Velkom Mederi len 15 km. , Dom bol postavený v roku 2014 na veľkom pozemku v jednom celku, s prekrásnou zakrytou terasou Dom je kvalitne izolovaný -vhodné aj pre mlade rodiny ako aj pre staršie ročníky, prípadne domácich miláčikov., Plocha: pozemku 989m2. . Dom bol zrekonštruovaný tento rok . Elektrické kúrenie, podlahy kachličky , kúrenie s radiátormi a v izbách laminátové podlahy so znížením stropom , kúpeľňa so sprchou , toaleta, obývacia izba spojená s kuchyňou a samostatná spálňa plus ešte jedna izba .Izby sú príjemne veľkopriestorové ako aj obývacia časť ,ktorá sa dá oddeliť na dve izby / prípadne aj dorobiť krb alebo pec/Vodovod vlastná studňa a žumpa je na dvore.
Cena 123.990 Eur len pre vážnych záujemcov . aj s rodinným domčekom s nadpriemerne veľkou 100 m2 veľkou terasou , pri nádhernom lesíku a skrytým altánkom na dvore na letné príjemné posedenie.

Pozemok sa skladá zo zastavenej plochy a nádvoria a zo záhrady . Celý pozemok je oplotený s pekným plotom aj z predu. Vzadu pri plote je lesík. Sedenie na terase /lavičky a sotly nie sú súčasťou predaja/.
Dedinka Trávniky je len 15 km od Veľkého Medera, ktoré je mesto termálnych vôd. Krásne tiche miesto pri lesíku v malebnej dedinke, kde nájdete nielen kľud príjemných ľudí ale aj miesto pre šport oddych kulturu,turistiku, cykloturistiku, termálne kupaliska,
Obec má úplnú občiansku vybavenosť, športové ihriská rôzne školy, škôlky, obchody, rekreačné zariadenia, kultúrne zariadenia, blízko sú hranice s Maďarskom , pošty, autobusové zástavky, V meste Velký Meder , Tesco, Billa, DM, obchodné reťazce cyklistické trasy a rôzne možnosti na vodnú turistiku. V blízkom okolí sú krásne dunajské zátoky a jazerá, umožňujúce pestovať všetky letné športy, vrátane rybolovu a člnkovania. Je rajom pre rybárov, poľovníkov a vodákov, stvorená na relax a rekreáciu a najmä veľmi kľudný a pokojný život. Nachádza sa v blízkosti vodného diela Gabčíkovo. Vzdialenosť od Bratislavy je 76 km. Cez R7 je už teraz táto vzdialenosť minimálna časovo 50 minút do Bratislavy.
Odporúčam osobnú obhliadku.

Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 6 dní v týždni od 9,00 do 19,00 na mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit
email : chrenko@chateaureality.sk