Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované!Na predaj stavebný pozemok Trávnica pri Podhájskej

  • Pozemky, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Trávnica
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
802 m2
Pridané
18.09.2020
Aktualizované
22.11.2021
Cena 17,45 €/m2
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Trávnica. Plocha pozemku aj s cestou 802 m2. Výmera pozemku: 602 m2 plus vlastná prístupová cesta 200 m2. Šírka pozemku 20 m dáva priestor na výstavbu akéhokoľvek domu. K pozemku vedie vlastná 4m prístupová cesta. Pozemok je vhodný na stavbu domu, nachádza sa na tichej ulici, medzi novostavbami. Cena 14000 eur. Inžinierske siete - voda, elektrina, plyn na ceste. V cene máte kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky na katastri, u notára. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.