Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ubytovňa Tovarníky - na prenájom

Typ
Prenájom
Okres
Topoľčany
Mesto
Tovarníky
Ulica
tichá
Typ nehnuteľnosti
Nájomné domy
Plocha priestoru
180 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.02.2023
Aktualizované
07.03.2024
Cena 0,00 €/mes.
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na ubytovňu v obci Tovarníky, tichá. Dispozícia: vstupná hala, 6x izba, kuchynka, sociálne zariadenia (3xWC, 3xpisoar, 3xsprcha), sklad 3x. Vhodné ako ubytovňa pre firmy. Kapacita 20-25 osôb. Plocha: úžitková 180m2, zastavaná 230m2, pozemku 900m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: tiché prostredie. Cena dohodou.