Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ PREKRÁSNA NOVOSTAVBA V TOPOĽNÍKOCH -AJ PRE DVE GENERACIE POD JEDNOU STRECHOU S VEĽKOLEPOU ZÁHRADOU

Typ
Predaj
Mesto
Topoľníky
Ulica
Topoľníky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
360 m2
Celková plocha
360 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.04.2021
Aktualizované
06.03.2023
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Čarokrásny Rodinný dom ktorý bol postavený z kvalitných materiálov a nebol postavený na predčasný predaj -ponúkame na predaj. RD sa nachádza v dedine Topoľníky. Len pár kilometrov od okresného mesta Dunajská Streda, kde sa ľahko dostanete cez novú diaľnicu R7 z Bratislavy za 30 minút. Novopostavený dvojpodlažný RD je na 1103m2 pozemku. Zastavaná plocha domu je približne 196 m2. Pritom úžitková plocha domu je 3 x 180 m2 .Pozemok na ktorom je postavený rodinný dom je veľký 1103 m2. Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2015. Málo obývaný, úplne nový, priestranný rodinný dom sa nachádza v blízkosti krásnej prírody obce Topoľníky a Žitného krásneho Ostrova. RD je postavený z kvalitných materiálov a má zateplenie 15 cm s umelými vláknami.
RD typu dvojpodlažný / a pod celým domom pivnica a garáž/ s terasou má 7 izieb , 2 kúpeľne 2 toalety , hala, obývacia izba s kuchyňou aj s moderným multifunkčným obojstranným krbom, krásna terasa a garáž 80,3 m 2 a 6 samostatných izieb s krásnymi kvalitnými šatníkmi ,dvojposteľmi a s novým nábytkom ako aj veľká kúpeľňa s rohovou vaňou aj s veľkou sprchou a na prvom poschodí taktiež kúpeľňa so sprchou a miestom pre saunu a 2 toalety .Vchodové dvere ako aj okná v dome sú vysoko kvalitné drevené 3 komorové .Kuchynská linka je prekrásna moderná vysokolesklá s najkvalitnejšími spotrebičmi na trhu , k čomu patrí aj krásny ostrovček v strede nádherne veľkej kuchyne, Na chodbách v halách ako aj v kuchyni a na toaletách a v kúpeľni sú podlahy keramické . V ostatných izbách sú laminátové kvalitné podlahy.
Kúrenie je plynové cez radiátorov. V obývacej izbe je funkčný obojstranný moderný krb, ktorý určite ušporí energiu cez zimných mesiacoch.
Zo vstupnej haly vstúpime do obývacej izby ,ktorá je spojená s veľkou kuchyňou . Z obývacej izby cez krásne odťahovacie dvere sa dostaneme na terasu, odkiaľ máme krásny výhľad na veľkú záhradu a prírodu aj pre milovníkov turistiky a rôznych aktivít v prírode aj v lese za domom.
Pod celým domom je pivnica 180 m2 , len ako samostatná garáž má velkosť 80 m2,
Na prízemí okrem krásnej kuchyne spojené s obývacou izbou a prekrásnou kúpeľnou sa nachádzajú dve samostatne izby ,ktoré majú nadštandardné vysokolesklé šatníky, obrovská kúpeľňa s rohovou vaňou a so sprchou samostatná toaleta , predsieň tiež so šatníkom. Na poschodí cez ktoré vedú prekrásne drevené schody sa nachádzajú 4 obrovské samostatné spálne s dvojposteľmi a kúpeľňa so sprchou samostatná toaleta. Všetky samostatné izby majú murované balkóny.
Môžeme skonštatovať, že do tohto rodinného domu okrem úpravy záhrady netreba nič investovať. Kanalizácia ako aj mestská voda je spravená v obci tohto roku, pripojenie je na kanalizáciu na dohode s budúcim majiteľom
Dom sa predáva plne zariadený.


Pozemok: 1103 m2avená
Obytná plocha: 2x 180m2
Záhrada spolu s pozemkom : 1103m2
Výrazne znížená Cena rodinného domu v zariadeného aj s oplotením 269.990,- Eur aj s províziou RK !

Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 7 dní v týždni od 9,00 do 19,00 na mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit
email : chrenko@chateaureality.sk

Hostia, ktorí navštívia Topoľníky môžu využiť rôzne služby. Návštevníkov v obci čaká viac obchodov potravín, okrem nich suveníry, autoservis, drogérie, gazdovský obchod, obchody s ošatením, kozmetiky a kaderníctva, mäso, supermarket, kvetinárstva a iné obchody.

Okrem toho v obci sa nachádzajú aj pohostinstvá:
• Reštaurácia Pálma
• Bufet Vándor
• Reštaurácia Vándor
• Cukráreň Fantázia.

V obci je aj niekoľko možností na ubytovanie, ako napr. apartmány, izby v rodinných domoch, hotel, atď.

Hotel Glaudius
Neďaleko od termálneho kúpaliska je v Topoľníkoch Hotel Glaudius. Obklopuje ho veľmi príjemné a pokojné okolie, nakoľko je postavený na breh ramena Tőkés, a človek, ktorý túži po odpočinku a nabitie, nájde tu pokoj lesa. Návštevníci obce svoj voľný čas môžu tráviť v prírode a k svojmu odpočinku môžu využiť prírodou dané výborné podmienky. Ako príklad, môžeme spomenúť niekoľko športov: tenis, basketbal, jazda na koni, volejbal, člnkovanie. Ak je nepriaznivé počasie na pobyt v prírode, návštevníci na zabávanie si môžu nájsť rôzne iné možnosti: fitnes, vírivka, biliard, stolný tenis.
Turisti majú k dispozícii aj cyklistickú cestu, ktorá spája obce Dunajská Streda – Ohrady – Trhová Hradská a Topoľníky. V intraviláne na konci spomínanej obce môžete bicyklovať na cyklistickej ceste o dĺžke 940 m, ktorá sa začína pri začiatku obce Horné Topoľníky, pretína Hlavnú ulicu cez viac sto metrov, potom v tzv. Trstickom križovatke sa odbočuje a ťahá sa do konca Mostovej ulice.

Rameno Tőkés rieky Malý Dunaj, ktoré tečie v chotári obce a je chránenou malebnou oblasťou o rozlohe 306 ha, ponúka pre návštevníkov mnoho možností na odpočinok, ako napr. rybolov, kúpanie, opaľovanie. Milovníci člnkovanie môžu ísť na výlet člnom (momentálne len na Malom Dunaji), veď romantická, nedotknutá krajina poskytuje pre nich neuveriteľný zážitok.

Počas zdravotných prechádzok môžete zbadať prírodné bohatstvo. Zaujímavosť: Ľudia známeho francúzskeho ochrancu prírody, kapitána Custeau-a tu našli v Strednej Európe jedinečné hubky. Už skoro dvadsať rokov tu našli pekný domov aj labute a čajky.

Sútok v chotári Topoľníky poskytuje návštevníkom nezabudnuteľný zážitok, ktorí sa môžu pokochať na strhujúcej kruhovej panoráme. Rozhodujúcou časťou krajiny je rameno Tőkés, ktoré je pravostranné rameno Malého Dunaja. Pramení pri lúkach Patonyi a vtečie do Malého Dunaja pri Topoľníkoch. Sútok dvoch vôd má nejakú magickú silu, ktorá neustále priťahuje oči. Sútok je súčasťou oblasti, ktorú v roku 1983 vyhlásili za národný park.

Poďte, a tešte sa z objavenia pokladov Žitného ostrova v Topoľníkoch. Nech máte aj Vy spoločný zážitok s prírodou!

Termálne kúpalisko
Termálne kúpalisko zásobované z termálneho zdroja v priamej blízkosti už spomínaného chráneného územia v každom roku v období od mája do septembra s otvorenou náručou očakáva každého. Tunajšia liečivá voda má podobné zloženie, ako svetoznáma piešťanská voda. V termálnom kúpalisku, ktoré funguje od roka 1983 a je postupne modernizované, každá veková kategória nájde možnosti kúpania, odpočinku a zábavy podľa vlastného vkusu. V obci sú športové ihriská ako aj športové haly, rôzne cyklotrasy.

• Služby termálneho kúpaliska
Termálna voda s obsahom minerálnych látok výhodne ovplyvňuje ochorenia pohybového ústrojenstva. Kúpajúci majú k dispozícii 5 bazénov (z toho napr. dva detské bazény, jeden pre plavcov, jeden sedací bazén, atď.) Návštevníci majú k dispozícii aj detské ihrisko, fitnes, saunu a ošetrenie vodným prúdom. Možnosť na ubytovanie a stravovanie nájdete v areáli kúpaliska a v jeho okolí. Vedľa kúpaliska je aj autokemping s výbornými miestami na stanovanie.